DR. WEIGERT - Gastrochem Serwis - wyposażenie gastronomii kraków, urządzenia gastronomiczne kraków, chemia do gastronomii, gastronomia kraków, sprzęt gastronomiczny kraków

Idź do spisu treści

Menu główne:

CHEMIA DO GASTRONOMII

DR. WEIGERT

 

GASTRO STAR FR 6100 -  intensywny środek myjący (12 kg i 25 kg)

Środek myjący silnie alkaliczny do zastosowań w przemysłowych zmywarkach gastronomicznych, celem usuwania mocno przylegających osadów, działa efektywnie na osady ze skrobi. Posiada naturalny zapach utleniacza.

NEODISHER 30  -  Proszkowy produkt myjący do zmywarek gastronomicznych (10 kg)

Środek do zmywarek gastronomicznych, nie zawiera środków powierzchniowo czynnych.
Można również stosować
go do wszystkich rodzajów zastawy stołowej w restauracjach, kuchniach szpitalnych, kantynach, barach, hotelach oraz innych miejscach zbiorowego żywienia.

GASTRO STAR K2  -  środek płuczący (10 l)

Środek do przemysłowych zmywarek gastronomicznych. Kwaśny, płynny środek płuczący, przeznaczony do przedmiotów z tworzyw sztucznych.
Wykonany na bazie kwasu cytrynowego, uniwersalne zastosowanie do zastawy stołowej i wyposażenia.

GATSRO STAR K3  -  środek płuczący do zastawy szklanej (10 l)

Do przemysłowych zmywarek gastronomicznych, zastawy szklanej z ochroną materiału i dekoracji.

Gwarantuje lśniące szkło bez zacieków. Bardzo łagodny dla szkła i dekoracji na szkle. Zapewnia stabilność piwa.

NEODISHER GRILL  -  Intensywny środek czyszczący do piekarników i urządzeń do grillowania (0,75 i 10 l)

Intensywny środek czyszczący do piekarników i urządzeń do grillowania.
Do manualnego czyszczenia urządzń grillow
ych, piekarników, płyt grzewczych we wszystkich obszarach przetwórstwa żywności takich jak zakłady zbiorowego żywienia, zakłady przetwórstwa mięsa oraz piekarnie.
Skutecznie usuwa przypalone osady z tłuszczu i pozostałości po żywności. Usuwa nawet zwęglone osady z urządzeñ do grillowania i smażenia.
Odpowiedni do żeliwa, czarnej stali i stali nierdzewnej.

NEODISHER COMBI CLEAN - środek myjący do pieców konwekcyjno-parowych (10 l)

Do manualnego czyszczenia pieców konwekcyjno-parowych, piekarników i urządzeń do grillowania oraz do pieców z automatycznym systemem mycia.
Skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe, białkowe oraz przypalone pozostałości żywności.
Środek jest odpowiedni do mycia wszystkich typów standardowych pieców konwekcyjno-parowych z automatycznym systemem mycia pod warunkiem przestrzegania zaleceń producenta.

NEOBLANK - środek pielęgnacyjny do stali nierdzewnej (0,75 l)

Do użycia na powierzchnie ze stali nierdzewnej. Łatwo i skutecznie usuwa odciski palców, smugi i plamy. Powierzchnie ze stali nierdzewnej stają się czyste i błyszczące. Pozwala uniknąć powtórnemu osadzaniu się zabrudzeniom. Odpowiedni także do pielęgnacji zamków, zawiasów i przegubów.

Odpowiedni do użycia w obszarze przetwórstwa żywności. Na bazie bardzo czystego oleju mineralnego zgodnego z wymaganiami przemysłu żywieniowego i farmaceutycznego - środek ekonomiczny.

NEOSANA NEU - płynny produkt myjąco-dezynfekcyjny, bakteriobójczy i grzybobójczy (1 l)

Płynny środek myjący o działaniu dezynfekcyjnym na bazie czwartorzędowych związków amoniowych. Działa bakteriobójczo i grzybobójczo. Wszystkie materiały powszechnie używane w tych dziedzinach nie są niszczone przez roztwory robocze produktu.

Mycie i dezynfekcja maszyn wytwarzających lody oraz kremy. Służy także do ręcznego czyszczenia i dezynfekcji chłodziarek, pojemników, wyposażenia i powierzchni roboczych lodziarni, ciastkarni i piekarni.

NEODISHER CM P - środek czyszczący do kawiarek (1 kg)

Do rutynowego i gruntownego czyszczenia kawiarek, espresso i automatów sprzedających typu vending. Skutecznie usuwa trudne osady kawowe, olejowe i taninę.
Środek jest odpowiedni do czyszczenia wszystkich typów kawiarek i automatów sprzedających pod warunkiem przestrzegania   zaleceń producenta.
Wyłącznie do zastosowań profesjonalnych!

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego